TwojInternet.pl

Strona wielotematyczna

Co to jest SPA i dlaczego warto korzystać?

Każdy stara się dbać o pielęgnację skóry przez proste względy. Chociażby dlatego, że skóra jest oczyszczona, odświeżona, gładka oraz działa przeciw jej starzeniu się. Dlatego niezastąpionym pomocnikiem w zachowaniu tych atrybutów piękna jest peeling. Peeling to najchętniej wybierany zabieg kosmetyczny, który złuszcza i odświeża naskórek. Wybór i gama jest duża, pozwoli na dobranie odpowiedniego peelingu do każdego rodzaju skóry i cery. Takie peelingi stosuje się w SPA w Krakowie.

Zalety korzystania z peelingu w SPA

Twoje day SPA — Moonlight SPA w Krakowie może być najlepszym, co Cię spotkało! Zadaniem peelingu w Moonlight SPA jest złuszczenie martwego naskórka i wierzchniej warstwy naskórka. To zdecydowanie pozwoli na odkrycie nowej i świeżej warstwy skóry. Dzięki temu wspomaga się również skórę w procesie jej naturalnej i cyklicznej odnowy. Jednocześnie pobudza komórki do produkcji i wzrostu. Peeling powinno się stosować 1 raz w tygodniu w serii zabiegów. Zależy to także od cech indywidualnych skóry i jej reakcji. Zbyt częste peelingowanie może zaburzyć równowagę lipidową naskórka i podrażnienie. Tym niestety można narobić sobie więcej szkody niż pożytku. Także tego typu zabieg najlepiej wykonać u profesjonalisty.

W zależności, jaki rodzaj peelingu oczywiście zastosuje się w SPA w Krakowie. Pozwala on pozbyć się zmian pigmentacyjnych bądź je rozjaśnić. Pomaga spłycić drobne i głębokie zmarszczki i przyśpieszają produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra staje się gładka i promienna a do tego bardziej jędrna. Peeling stosujemy także jako kurację przeciwtrądzikową. Tam likwiduje rozszerzone pory, redukuje blizny oraz rozstępy. Takie zabiegi wykonywane w Krakowie w gabinecie SPA są bardzo przyjemne i odprężające.

Korzyści z masażu relaksacyjnego z olejem kokosowym w SPA w Krakowie

Nie ma nic lepszego niż zrobienie sobie day SPA Kraków. Jest to niesamowita przyjemność dla ciała, ale i dla lepszego samopoczucie. W takim gabinecie jest pełna gama masaży. Masaż relaksacyjny olejem kokosowym w Moonlight SPA to relaks i słodycz kokosa. Połączenie wprawia ciało i umysł w równowagę psychofizyczną. Przede wszystkim pozostawia aksamitną skórę na dłuższy czas. Sam masaż w SPA w Krakowie pomoże usunąć napięcie mięśniowe oraz ukojenie. Układ nerwowy dostanie bodziec na wyciszenia organizmu. Masaż wykonany delikatniej lub trochę mocniej w zależności jak ktoś postrzega relaks. Będzie prawdziwym sprzymierzeńcem do osiągnięcia odprężenia.

Olej kokosowy w SPA w Krakowie ma wiele właściwości i sporo korzyści. Wiadomo, masaż działa jak peeling, czyli złuszcza martwy naskórek. Natomiast olej kokosowy nie zatyka porów, więc skóra będzie czerpać z niego to, co najlepsze. Olej ma właściwości nawilżające i regenerujące. Skóra stanie się aksamitna, ujędrniona i odżywiona, działa także odmładzająco. Dzięki, zawartości kwasu laurynowego i witamin A, E i C, które działają jak antyoksydanty. Olej kokosowy wspomaga również gojenie ran, przynosi ulgę skórze wrażliwej i suchej. Przyczynia się przede wszystkim do silnej odnowy komórkowej skóry.

Co to jest SPA i dlaczego warto korzystać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę